Yayıncılar | bana bi coffee | bana bir kahve ısmarla
Yayıncılar nasıl çalışır?

Yayıncılar mevcutta yaptıkları işe devam ederek, onları takip eden izleyici kitlesinden bana bi coffee de bulunan profillerine yönlendirme linki ile coffee desteği alırlar.

Ayrıca bana bi coffee de bulunan üyeliklerinin içerdiği özellikleri kullanarak izleyicilerine hizmet satışı yaparak ek gelir elde edebilirler.

bana bi party
shortanimation

Buğrahan Albayrak

shortanimation

Hello I share short videos on Instagram I would be very happy if you support me   Tanıtım Sayfasına Git

Codenes

Enes Ekrem

Codenes

Bana bir kahve ısmarlar mısın?   Tanıtım Sayfasına Git

aliosmankahraman

Ali Osman KAHRAMAN

aliosmankahraman

20 yılı aşkın süredir Frontend, Backend ve FullStack olarak aktif olarak çalışmalar, projeler gerçekleştirmekteyim ve/veya aktif projelerde Frontend, Backend veya FullStack olarak bulundum ve hala da bulunmaya devam etmekteyim. Temel Bilgisayar Donanım ve Yazılım bilgisi haricinde HTML, CSS, Javascript, Ajax, Jquery, PHP, MySQL, PostgreSQL, Bootstrap, XML, JSON, Linux İşletim Sistemi, Server Management ve konfigürasyonları..vb. konularda yıllara yayılmış tecrübe ve bilgi birikimine sahibim. Her geçen gün bu tecrübelerime karşılaştığım durumlar sebebiyle yenilerini ekliyorum. Ayrıca henüz tam anlamı ile tecrübe sahibi olmadığım ve hala öğrenmeye devam ettiğim Python, React konularında da kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Bana bir bi kahve ısmarlayarak beni motive edebilir, desteğinizi hissettirebilirsiniz.   Tanıtım Sayfasına Git

Yapay_zekai

Yapay zekai

Yapay_zekai

Yapacağınız her bağış bir gönderi ?   Tanıtım Sayfasına Git

https://www.youtube.com/channel/UC6Wud1rGNLlri21NjbOL5xg

Kenan bahadir

https://www.youtube.com/channel/UC6Wud1rGNLlri21NjbOL5xg

  Tanıtım Sayfasına Git