Basın Açıklaması | bana bi coffee | bana bir kahve ısmarla
BANA Bİ COFFEE KURULUŞ VE FAALİYET BASIN BİLDİRGESİ
Bana bi coffee kuruluşu

Bana bi coffee 2020 yılının son çeyreğinde fikir olarak oluşmuş ve araştırma geliştirme işlemleri sonrasında izlenecek yol haritası doğrultusunda çalışmalar başlamıştır.

Yapılan ön araştırma sonucunda ciddi anlamda potansiyel görülmüş olduğu için iyi bir çalışma yapmayı ve kullanıcıların aradıkları herşeyi rahatlıkla bulabilecekleri bir platform kurmaya karar verdik.

Kullanıcılar bana bi coffee'yi kullanırken geliştirme yönünde talep oluşturabilir yenilikler konusunda değişiklik talep edebilirler. Böylece hem kullanıcı dostu bir platform hemde geleceği hiçbir zaman kaçırmamış bir alt yapıya sahip olacağımızı düşünüyoruz.

Bana bi coffee'nin fikir babası ve kurucusu olan Baki Şahin yazılım çalışmalarının bizzat içinde olarak hem kullanıcıların hemde kullanıcılara destek olacak kişilerin kolayca işlem yapabileceği bir platform oluşturulmasına zemnin hazırladı.

Tüm çalışmalar sonrasında gerekli test işlemleri yapılarak banabicoffee.com Temmuz 2021 tarihinde kısmen kullanıcıların hizmetine açıldı.

Büyüme planı

Bana bi coffee'nin konusunda Türkiye'de ilk ve tek olmasının vermiş olduğu gücü arakasına alarak 2021 yılını minimum 500 aktif kullanıcı ile tamamlamak istiyoruz.

Gelecek yıl hem daha fazla kullanıcıya hemde daha fazla destekçiye ulaşacağımızı bugünden görüyoruz bu nedenle 2022 yılının ilk yarısında ilave 3000 aktif kullanıcı daha kazanarak büyüme oranımızı yıl sonunda toplamda 7000 aktif kullanıcaya ulaştırmak istiyoruz.

Büyüme planımızın bana bi coffee'yi kullanan aktif kullanıcılar ile birlikte olacağını bildiğimiz için bizimle birlikte platformun içinde aktif bir şekilde olan kullanıcıların daha fazla destekçiye ulaşması için çok çalışacağız ve daha verimli olacağız.

Bu bağlamda bana bi coffee kullanıcılarının destekçileri ile kuracağı dijital bağ ile birlikte kullanıcıların da kendi alanlarında büyüyeceklerine şahit olacağımızın farkındayız.

Yenilikler ve güncelleme

Bana bi coffee kuruluş manifestosunun en önemli organı sürekli yenilikleri takip etmek ve bana bi coffee'ye entegre ederek kullanıcılara sunmaktır. Böylelikle tasarım ve geliştirme alt yapımızı sürekli güncel tutma ve size yenilikler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bana bi coffee olarak size diyoruz ki gelin birlikte büyüyelim birklikte güçlenelim.

Bana bi coffee